Krepšelis (0)
gallery/лого  мал
Tualeto muilas žalias agurkas
Tualeto muilas žalias agurkas
Kategorija:
Nauji daiktai, Namams
SKU:
048
Nuoseklumas:
Muilas
Aromatas:
Klasikinis
Aprašymas

Žalioji daržovių ekstraktas prisotina odą deguonimi, apsaugo nuo laisvųjų radikalų ir idealiai tinka brandžioms odos priežiūros priemonėms.

Putplastis ant muilo yra labai malonus, muilas puikiai tinka kasdieniam kūno ir veido odos priežiūrai.

Savybės: visiems odos tipams, tonizuojantis poveikis, priešuždegiminis, anti-celiulito efektas, suteikia elastingumą ir apsaugo nuo UV spindulių, stimuliuoja kraujo apytaką, stiprina odos indus, aktyvina ląstelių apykaitą, veikia odą kaip minkštą šveitimą, nulupdo senus ląsteles.

Kompozicija

natūralios druskos iš kokoso, alyvuogių, palmių, šaos (sha), palmių branduolio, ricinos aliejaus, artezinio vandens, šia sviesto (sha), maltos kavos, ekstrakto: žaliosios kavos, gingko bilobos, spanguolių, aštrų, agurkų sėklų.

Populiariausios aplinkos valymo priemonės yra "Cif-ra" produktai. Tai nekenksmingos ir labai veiksmingos priemonės. Jie puikiai tinka jums, jei norite išsaugoti savo sveikatą, pinigus, laiką. Ekologiški plovikliai - šiuolaikinio žmogaus pasirinkimas. Ekologiškas ploviklis užtikrins gaminių saugumą ir ekologiškumą, garantuos, kad jūsų sveikatai bus ramybė. Kasdienis ekologiškų produktų naudojimas valant namą ar butą atneš jums tik malonumo. Ekologiški plovikliai geriau ir veiksmingiau susidurs su daugeliu buitinių cheminių medžiagų.

Parduotuvė