Krepšelis (0)
gallery/лого  мал
Sif-ra Skalbimo milteliai
Sif-ra Skalbimo milteliai
Kategorija:
Nauji daiktai, Namams
SKU:
045
Svoris:
2 kilogramai
Aromatas:
Romantiškas gėlės
Aprašymas

Didelė natūralaus muilo koncentracija užtikrina efektyvų plovimą ir sutaupo lėšų, rekomenduojama skalbti kūdikių drabužius ir drabužius nėščioms ir žindančioms moterims, taip pat žmonėms, kurie turi alerginę reakciją į buitines chemines medžiagas. Apsaugo nuo skalbyklių skalės. Nekelia žalos aplinkai, yra visiškai biologiškai skaidus.
Nėra optinio baliklio, fosfatų, chloro, ceolitų, azoto paviršiaus medžiagų, EDTA, SLS / SLES, dirbtinių dažiklių arba sintetinių skonių. Tinka bet kokio tipo skalbimo mašinoms ir rankų plovimui. Jis skirtas medvilnės, lino audinių, viskozės ir dirbtinių pluoštų skalbimui.

Populiariausios aplinkos valymo priemonės yra "Cif-ra" produktai. Tai nekenksmingos ir labai veiksmingos priemonės. Jie puikiai tinka jums, jei norite išsaugoti savo sveikatą, pinigus, laiką. Ekologiški plovikliai - šiuolaikinio žmogaus pasirinkimas. Ekologiškas ploviklis užtikrins gaminių saugumą ir ekologiškumą, garantuos, kad jūsų sveikatai bus ramybė. Kasdienis ekologiškų produktų naudojimas valant namą ar butą atneš jums tik malonumo. Ekologiški plovikliai geriau ir veiksmingiau susidurs su daugeliu buitinių cheminių medžiagų.

Parduotuvė