Krepšelis (0)
gallery/лого  мал

Mažai apie mus

Mūsų kompanijos istorija prasidėjo su muilu. Laikydamiesi geriausių muilo gamybos tradicijų, gaminame šaltus muilus be gyvūninių riebalų. Tai yra šaltas metodas, leidžiantis didžiąja dalimi išsaugoti tepalų, naudojamų muilo gamybai, naudingas savybes. Natūralaus muilo kvapas yra ramus, net, bet šviesus ir nepamirštamas, jis keičiasi ir atskleidžiamas šiek tiek senėjimo metu ir plaunant. Mūsų gamykloje naudojamas muilas gaminamas tik rankomis, o be jokio perdėto, kiekviena partija gali būti vadinama autoriaus darbu. Esame įsitikinę, kad muilo gamyba visų pirma yra kūrybinis procesas, todėl jūs niekada negalite rasti dviejų visiškai vienodų gabalų, jie visada bus šiek tiek kitokios pagal modelį, formą.

Šiandien mūsų asortimentas žymiai išsiplėtė, o be muilo, į jį įeina įvairūs namų priežiūros produktai: skalbinių plovikliai, indų plovikliai, skystas muilas ir pan.

Visi mūsų gaminiai yra natūralūs, jų sudėtyje nėra sintetinių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, kvepalų, konservantų, dažiklių ir nėra testuojami su gyvūnais. Pagrindinės ir bazinės alyvos, natūralios dervos, žolelės veikia kaip skonio.

Mūsų pagrindiniai prioritetai: aukštos kokybės gaminiai, natūrali kompozicija ir prieinamos kainos.

Pabandykite natūraliai, pajusti skirtumą!